Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FLASKSKEPP, 2 st, Sandkil roslagen och engelsk kutter, korkarna signerade och daterad GF (Göran Forss, f. 1935), 2003 och 2004, flaskornas längd 5,5 cm vardera
134148
2012-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här