2 st flaskskepp Göran Forss

2 st flaskskepp Göran Forss
2 st flaskskepp Göran Forss

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FLASKSKEPP, 2 st, Sandkil roslagen och engelsk kutter, korkarna signerade och daterad GF (Göran Forss, f. 1935), 2003 och 2004, flaskornas längd 5,5 cm vardera

134148

2012-05-13