Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURIN, HÄNGE, PENSELSKÖLJARE, DRÄKTSPÄNNEN, 2 st, i jadeliknande, MINIATYRFIGURINER, 2 st, soapstone, Kina
Nagg, skador, figurinen saknar en fot
134157
2012-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här