Konsolbord art deco

Konsolbord art deco
Konsolbord art deco
Konsolbord art deco
Konsolbord art deco

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONSOLBORD, 1900-tal, art deco, svartlackerad skiva med stålrörsben, höjd 72, 45x90 cm

Smärre slitage

134165

2012-05-16