Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KONSOLBORD, 1900-tal, art deco, svartlackerad skiva med stålrörsben, höjd 72, 45x90 cm
Smärre slitage
134166
2012-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här