Carl Gunne oljemålning

Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning
Carl Gunne oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNE, Carl (1893-1979): Fiskeläge, signerad Gunne, olja på duk, 66x50 cm

134169

2012-05-15