Franco Costa färgserigrafier

Franco Costa färgserigrafier
Franco Costa färgserigrafier
Franco Costa färgserigrafier
Franco Costa färgserigrafier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

COSTA, Franco (född 1934): (2) "Keep our air clear" resp "Head up to keep clear", signerade och numrerade, färgserigrafier, vardera 80x60 cm

134174

2012-05-15