Etsning Zorn

Etsning Zorn
Etsning Zorn
Etsning Zorn
Etsning Zorn

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Stående negress, signerad Zorn, daterad i plåten N York 1901, etsning 22,5x15 cm, H&H 235, ZG 164

Gulnad, ej examinerad ur ram

134187

2012-05-15