Ragnar Persson olja

Ragnar Persson olja
Ragnar Persson olja

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PERSSON, Ragnar (1905-1993): "Morgon", signerad R.P, olja på duk, 38x46 cm

134188

2012-05-15