Olof Jernberg olja

Olof Jernberg olja
Olof Jernberg olja
Olof Jernberg olja
Olof Jernberg olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JERNBERG, Olof (1855-1935): Landskap, signerad O. Jernberg, olja på pannå, 61x110 cm

134198

2012-05-15