2 st flaskskepp Göran Forss

2 st flaskskepp Göran Forss
2 st flaskskepp Göran Forss

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FLASKSKEPP, 2 st, Engelsk kutter och Skärbåt från Roslagen, korkarna signerade och daterade GF (Göran Forss, f. 1935) 1997 och 2000, flaskornas längd 14 cm vardera

134199

2012-05-13