Trädgårdsstolar 1960-tal

Trädgårdsstolar 1960-tal
Trädgårdsstolar 1960-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 1 par, 1960-tal, vitlackerade, blommig klädsel

Smärre skador

134239

2012-05-16