Otte Sköld oljemålning
2012-05-15
134252
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SKÖLD, Otte (1894-1958): Skogsmotiv, signerad Otte S, olja på duk, 35x24 cm
UTSTÄLLD: Svensk Franska Konstgalleriet