Siri Rathsman akvarell

Siri Rathsman akvarell
Siri Rathsman akvarell
Siri Rathsman akvarell
Siri Rathsman akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RATHSMAN, Siri (1895-1974): Komposition,signerad och daterad Siri Rathsman 1945, akvarell, 36x44 cm

134280

2012-05-15