Siri Rathsman handkolorerad etsning

Klubbat för:

950 SEK

1 200 SEK

RATHSMAN, Siri (1895-1974): Komposition, signerad Siri Rathsman, epreuve d´artiste, handkolorerad etsning, 31x24 cm

134289

2012-05-15