Armand Fernandez färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARMAN, Fernandez (Frankrike, född 1928): Komposition, signerad och numrerad, 67/300, litografi, 64x46 cm

134290

2012-05-16