Bengt Abrahamson oljemålning

Bengt Abrahamson oljemålning
Bengt Abrahamson oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ABRAHAMSON, Bengt O (1924-89): Lekpark i vintermiljö, signerad och daterad 68, olja på duk, 37x45 cm

134367

2012-05-16