Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
EKEGARDH, Hans (1881-1962): "Vente à l´hotel Drouot", signerad H Ekegardh, olja på pannå, 70x86 cm
134391
2012-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här