Hans Ekegardh oljemålning

Hans Ekegardh oljemålning
Hans Ekegardh oljemålning
Hans Ekegardh oljemålning
Hans Ekegardh oljemålning
Hans Ekegardh oljemålning
Hans Ekegardh oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EKEGARDH, Hans (1881-1962): "Vente à l´hotel Drouot", signerad H Ekegardh, olja på pannå, 70x86 cm

134391

2012-05-16