Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): Vattenringar II, signerad Zorn, utförd 1907, etsning, I. 19,7x11,9 S. 33x24,4, H&H 251 état II
Gulnad
134395
2012-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här