Konsol 1800-tal rokokostil
2012-05-16
134404
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KONSOL, 1800-tal, rokokostil, lergods, bemålad dekor, höjd 23, bredd 60x26 cm
Smärre nagg och skador, senare bemålning