Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KUNGLIGA AUTOGRAFER (18). Dokument signerade av bl.a. Karl XIV Johan (2), Oscar I och Oscar II, Karl XIII och Karl XV. Flertalet daterade 1840-80.
Proveniens: Familjen Pontin
134415
2012-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här