Bl.a. namnteckning av Karl XIV Johan

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUNGLIGA AUTOGRAFER (18). Dokument signerade av bl.a. Karl XIV Johan (2), Oscar I och Oscar II, Karl XIII och Karl XV. Flertalet daterade 1840-80.
Proveniens: Familjen Pontin

134415

2012-05-17