Armring i 18 k guld 1800-tal

Armring i 18 k guld 1800-tal
Armring i 18 k guld 1800-tal

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ARMRING, 18 k guld, Dahlhgren&Co, Malmö 1876, emaljdekor, pärla, vikt ca 34,5 g, i originaletui

Emaljslitage, invändigt med namninskription, bucklor

134432

2012-05-18