Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ARMRING, 18 k guld, Dahlhgren&Co, Malmö 1876, emaljdekor, pärla, vikt ca 34,5 g, i originaletui
Emaljslitage, invändigt med namninskription, bucklor
134432
2012-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här