Armband brosch örhängen stenkol

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

ARMBAND, BROSCH, ÖRHÄNGEN, 1 par, skuren stenkol, föreställande Pallas Athena, 1800-tal, i originaletui

Kuntoraportti

Skador

134436

Päivämäärä:

2012-05-19