Armband brosch örhängen stenkol
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
ARMBAND, BROSCH, ÖRHÄNGEN, 1 par, skuren stenkol, föreställande Pallas Athena, 1800-tal, i originaletui
Kuntoraportti
Skador
134436
Päivämäärä:
2012-05-19