Skulptur förgylld metall

Skulptur förgylld metall
Skulptur förgylld metall
Skulptur förgylld metall
Skulptur förgylld metall

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKULPTUR, Amitayus, förgylld brons, 1700/1800-tal, höjd 21 cm

Slitage

134463

2012-05-17