Ivar Morsing olja

Ivar Morsing olja
Ivar Morsing olja
Ivar Morsing olja
Ivar Morsing olja

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

MORSING, Ivar (1919-2011): Figurer på strand, signerad I Morsing 66, olja på pannå, 21,5x42 cm

134480

2012-05-17