Maj Bring oljemålning

Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRING, Maj (1880-1971): Ile Saint-Louis, Paris, signerad Maj Bring, olja på duk 36x45 cm

134493

2012-05-17