Karl Höglund färglitografi

Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖGLUND, Karl (född 1940): Cykelpar, signerad Kalle Höglund, 259/290, färglitografi, 50x38 cm

Ur passepartout

134520

2012-05-17