Erik Tryggelin akvarell

Erik Tryggelin akvarell
Erik Tryggelin akvarell
Erik Tryggelin akvarell
Erik Tryggelin akvarell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

TRYGGELIN, Erik (1878-1962): "Kruttornet i Visby" signerad och daterad E. Tryggelin 19/11 -97, Akvarell, 26x11 cm

134524

2012-05-17