Häverö färglitografi
2012-05-17
134529
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Sommar i Marstrand, signerad Bert Håge Häverö, E.A., färglitografi, 38x53 cm