Ossian Elgström akvarell

Ossian Elgström akvarell
Ossian Elgström akvarell
Ossian Elgström akvarell
Ossian Elgström akvarell

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELGSTRÖM, Ossian (1883-1950): "Ett oväntat möte", motiv med same, ren och varg, signerad och daterad Ossian Elgström 1944, akvarell, 34x33 cm

134534

2012-05-18