Anders Österlind oljemålning

Anders Österlind oljemålning
Anders Österlind oljemålning
Anders Österlind oljemålning
Anders Österlind oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

ÖSTERLIND, Anders (1887-1960), Sydländskt stadsmotiv, signerad och daterad 1920, olja på duk, 60x70 cm

134537

2012-05-17