Sophia Södergren olja

Sophia Södergren olja
Sophia Södergren olja
Sophia Södergren olja
Sophia Södergren olja

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÖDERGREN, Sophia Johanna (1847-1923): Motiv från Drottningholm, signerad S. Dödergren 1918, olja på duk, 50x56 cm

134544

2012-05-17