Jacob Hägg etsning

Jacob Hägg etsning
Jacob Hägg etsning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄGG, Jacob (1839-1931):"Chasse marlée", signerad J Hägg, etsning, 27x18,5 cm

134546

2012-05-17