Målning 1800-tal
2012-05-18
134552
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Slottsruin vid sjö, signerad och daterad, olja på duk, 32x60 cm
Krackeleringar, smärre ytskador, dubblerad