Saltkar sejdel karott

Saltkar sejdel karott
Saltkar sejdel karott
Saltkar sejdel karott
Saltkar sejdel karott
Saltkar sejdel karott
Saltkar sejdel karott
Saltkar sejdel karott
Saltkar sejdel karott

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR, 1 par, SEJDEL, KAROTT, porslin, Samson, 1800-talets senare del, sejdelns höjd 14,5 cm

Något nagg, ett saltkar med spricka

134583

2012-06-06