Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALTKAR, 1 par, SEJDEL, KAROTT, porslin, Samson, 1800-talets senare del, sejdelns höjd 14,5 cm
Något nagg, ett saltkar med spricka
134583
2012-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här