Ottavio Missoni komposition

Ottavio Missoni komposition
Ottavio Missoni komposition

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MISSONI, Ottavio (Italien född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 19/25, 73x73 cm

134590

2012-05-18