Beck&Jung litografi

Beck&Jung litografi
Beck&Jung litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BECK&JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Botbus I", signerad Beck & Ljung 1986, 97/177, computer ink plot, bladstorlek 68x47 cm

134604

2012-05-18