Konsolbord senempire

Konsolbord senempire
Konsolbord senempire
Konsolbord senempire
Konsolbord senempire
Konsolbord senempire
Konsolbord senempire
Konsolbord senempire
Konsolbord senempire

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD, 1800-talets mitt, senempire, björk, höjd 81, 98x49 cm

Skador, senare bakstycke

134625

2012-05-18