Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLAFFBORD, engelskt, mahogny, med låda i sargen, höjd 74, 76x100 cm
slitage och lagning
134627
2012-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här