Engelskt klaffbord

Engelskt klaffbord
Engelskt klaffbord
Engelskt klaffbord
Engelskt klaffbord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, engelskt, mahogny, med låda i sargen, höjd 74, 76x100 cm

slitage och lagning

134627

2012-05-18