Barockstol

Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOL, barock, 1700-tal, läderklädd rygg och sits

Renoverad, klädseln med skador

134630

2012-05-18