Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, sengustaviansk stil, 1900-talets början, urtavlan märkt P N Wohlin Stockholm, förgylld, höjd 75 cm, pendel medföljer
nyckel saknas
134655
2012-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här