Signerad Nain

Signerad Nain
Signerad Nain
Signerad Nain
Signerad Nain

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, Nain, signerad och daterad, ca 346x252 cm

134674

2012-06-03