Bordsplateau empire

Bordsplateau empire
Bordsplateau empire
Bordsplateau empire
Bordsplateau empire

Klubbat för:

4 000 SEK

3 000 SEK

BORDSPLATEAU, empire, 1800-tal, brännförgylld brons, längd 33 cm

En fot lös.

134681

2012-06-05