Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHIFFONJÉ, 1800-talets slut, valnöt och mahogny, höjd 136, 41x105 cm, nyckel finns
Skador
134684
2012-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här