Chiffonjé i valnöt och mahogny
2012-05-18
134684
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHIFFONJÉ, 1800-talets slut, valnöt och mahogny, höjd 136, 41x105 cm, nyckel finns
Skador