Kopia efter Guido Reni

Kopia efter Guido Reni
Kopia efter Guido Reni
Kopia efter Guido Reni
Kopia efter Guido Reni

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RENI, Guido (hans efterföljd eller kopia efter) 1800-tal, Maria Magdalena, olja på duk, bildyta 54x41cm

Dubblerad, retuscher, skador

134700

2012-06-05