Timo Sarpaneva "Devils fist" vas Iittala

Timo Sarpaneva
Timo Sarpaneva
Timo Sarpaneva
Timo Sarpaneva

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIMO SARPANEVA, "Devils fist" ("Jättenäve"), vas, Iittala, Finland 1955, modellnummer 3530, signerad TIMO SARPANEVA IITTALA -55, höjd 19 cm

Mindre fotringsnagg

134703

2012-05-18