Grötskål i tenn fyrstämplad

Grötskål i tenn fyrstämplad
Grötskål i tenn fyrstämplad
Grötskål i tenn fyrstämplad
Grötskål i tenn fyrstämplad
Grötskål i tenn fyrstämplad
Grötskål i tenn fyrstämplad

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÖTSKÅL, tenn, 1823, fyrstämplad, höjd 16 cm, diameter ca 22 cm

Locket skevt, omfattande bucklor

134704

2012-05-18