Urna Meissen

Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen

Klubbat för:

7 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

URNA, empirestil, omkring 1900, Meissen, förgylld och polykrom dekor, höjd 39,5 cm

Kuntoraportti

Smärre skador

134712

Päivämäärä:

2012-05-25