Urna Meissen
Klubbat för:
7 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
URNA, empirestil, omkring 1900, Meissen, förgylld och polykrom dekor, höjd 39,5 cm
Kuntoraportti
Smärre skador
134712
Päivämäärä:
2012-05-25