Prydnadsurnor 1 par empirestil

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PRYDNADSURNOR, 1 par, empirestil, förgylld brons, en märkt J. Olsen Taarbaek, höjd 26,5 cm

Slitage

134715

2012-05-25